;

Atrakcyjna działka budowlana w Gowinie

Działka (Budowlana) na sprzedaż
255 000 PLN , Pow. 1 044 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 044 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gowino , Równa
Numer oferty:
EC976031
Cena za m2:
244 PLN
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki umiejscowionej we wsi Gowino mieszczącej się na terenie gminy Wejherowo na zachodnich obrzeżach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, oddalonej zaledwie 4 km od centrum Wejherowa.
Nieruchomość gruntowa uzbrojona - posiada przyłącza wody oraz prądu. Istnieje możliwość podłączenia gazu. Działka objęta zasięgiem światłowodu. Grunt z trzech stron ogrodzony, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Dojazd do działki drogą wyłożoną płytami betonowymi ostatnie 100 m drogą  utwardzoną. Działka z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe objęta MPZP Uchwała nr IV/10/2018 Rady Gminy Wejherowo z dnia 28 grudnia 2018 r. w sprawie uchwalenia Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu wsi Gowino w Gminie Wejherowo (link do uchwały https://mpzp24.pl/miejscowe-plany-zagospodarowania-przestrzennego/pomorskie/pow-wejherowski/gm-wejherowo/26556-mpzp-gowino ). 
Fantastyczna propozycja dla rodzin z dziećmi ze względu na bliskość jednostek edukacyjno-opiekuńczych - w odległości 600 m znajduje się szkoła podstawowa, natomiast najbliższe niepubliczne przedszkole umiejscowione jest w odległości 1,4 km. Na terenie wsi umiejscowiony został również nowoczesny plac zabaw dla obdzieci. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze (m.in. abc), urząd pocztowy oraz przystanek komunikacji miejskiej z którego linią 12 można dojechać do Wejherowa. Dzięki bliskości Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego (niecałe 3 km) idealne miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek.
Zapraszamy na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail